Pripremni meč u Laktašima: Igokea poražena od Zvezde, Beograđani se zahvalili na gostoprimstvu

Košarkaši Igokee odigrali su još jedan pripremni meč, a ovaj put bolja od bh. tima bila je Crvena zvezda rezultatom 72:61 (19:25,21:6, 17:13,14:18).

Utakmica je odigrana bez prisustva publike uz svo poštovanje zdravstvenih protokola u dvorani u Laktašima.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde, koja je nakon prve četvrtine serijom 11-0 preuzela kontrolu nad utakmicom, dobila drugu dionicu 21:6, i vodila na poluvremenu 40:31, bio Cory Walden sa 15 poena.

U ekipi Igokee, kojoj se KK Crvena zvezda zahvalila na gostoprimstvu, najefikasniji je bio Amerikanac Jackie Carmichael sa 13 poena, dok je nekadašnji centar crveno-bijelih Nikola Jovanović ubacio osam.