Prijateljski susret u Gradskom vrtu: Amer Hiroš izborio jedanaesterac u debiju za Osijek

Osijek je pobijedio Čepin u prijateljskoj utakmici u Gradskom vrtu rezultatom 4:0, a debi u dresu ovog kluba upisao je i Amer Hiroš, donedavni fudbaler Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Dva pogotka u pobjedi Osijeka postigao je Antonio Mance, dok su po jedan dodali Petar Bočkaj i Josip Šopljarić. Trijumf je mogao biti i ubjedljiviji da je realizovan jedanaesterac.

Hiroš je u 53. minuti izborio penal za Osijek, a sa bijele tačke snažno je šutirao bh. napadač Mihret Topčagić, ali samo je pogodio stativu.

Za Osijek su igrali: Ivušić, Grgić, Bralić, Cheberko, Marin, Hanuljak, Pilj, Gržan, Bočkaj, Beljo i Mance. U nastavku su priliku dobili: Ivušić, Todoroski, Karamatić, Cvijanović, Mekić, Pilj, Hiroš, Špoljarić, Grezda, R. Mišković i Topčagić.