Premijer liga BiH za rukometaše: Sloboda i Izviđač podijelili bodove u derbiju 14. kola

U SKPC Mejdan u Tuzli večeras je odigran derbi susret 14. kola Premijer lige BiH gdje su snage odmjerile RK Sloboda i RK Izviđač CO. Rezultat na poluvremenu bio je 12:11 za Slobodu, a nakon uzbudljivih 60 minuta derbija rezultat je glasio 26:26.

Najefikasniji u redovima Slobode bili su Edin Klis sa deset, Alen Ovčina sa osam i Eldin Vuković sa četiri postignuta gola.

Najviše pogodaka u ekipi Izviđača postigli su Milan Vukšić sedam, dok su Domagoj Alilović i Mladen Bošković postigli po četiri pogotka.

U narednom kolu ekipa Slobode gostuje u Gornjem Vakufu ekipi Sloge, dok Izviđač dočekuje Krivaju iz Zavidovića, saopćeno je iz RK Sloboda.