Prcić nastupio od prve minute u porazu Strasbourga od Lyona, Lens i Rennes odigrali bez golova

Lyon je u 24. kolu francuske Ligue 1 pobijedio Strasbourg rezultatom 3:0, dok su Lens i Rennes odigrali bez pogodaka.

Strasbourg je protiv Lyona već u 14. minuti ostao sa igračem manje, jer je Thomasson dobio crveni karton. To su Lavovi iskoristili u nastavku i dotukli protivnika. U prvom poluvremenu pogađali su Depay i Ekambi.

Lyon je imao apsolutnu dominaciju u drugom poluvremenu, a u 68. minuti svojim drugim golom Depay je povisio na 3:0, što je na kraju bio i konačan rezultat utakmice. Na ovom susretu kod gostiju od prve minute igrao je Sanjin Prcić, a iz igre je izašao u 67. minuti.

U drugom večerašnjem susretu Lens i Rennes su odigrali bez pogodaka. Obje ekipe kreirale su neke šanse, no nije bilo mnogo ozbiljnih situacija pred golovima.