Poluvrijeme u susretima Kupa: Prvak ubjedljiv, mirne mreže na Grbavici i Pod Bijelim brijegom

Trenutno je u toku sedam utakmica osmine finala Kupa BiH, nakon prvog poluvremena golova nema na svega dva meča.

Riječ je o susretima Željezničar – Goražde i Zrinjski – Slavija, gdje dominiraju domaćini, ali ne uspjevaju zatresti mrežu niželigaša.

Sarajevo je, pak, ubjedljivo u Krupi na Vrbasu. Poveo je aktuelni prvak BiH autogolom Galića, a zatim je Rahmanović postigao još dva pogotka za 0:3 nakon prvih 45 minuta.

Tuzla City je preko Maksimovića probio bunker Radnika, minimlano vodstvo imaju Klis i Rudar, dok Borac u Kaknju vodi golovima Lukića i Dujakovića.

Trenutni rezultati: Krupa – Sarajevo 0:3, Rudar Kakanj – Borac 0:2, Rudar Prijedor – Zvijezda 09 1:0, Željezničar – Goražde 0:0, Zrinjski – Slavija 0:0, Velež Nevesinje – Klis 0:1, Tuzla City – Radnik 1:0.