Poluvrijeme u Krupi: Domaćin imao tri velike šanse, Rođeni tražili crveni i penal

U Krupi je završeno prvo poluvrijeme meča između istoimenog domaćina i Veleža, a po odlasku na odmor nijedna ekipa nema vodstvo (0:0).

Domaći su u prvom poluvremenu bili vrlo oštri, a posebno su bili agresivni nad Brandaom, pa su stoga dobili i tri žuta kartona, a sudija Mulahasanović je Makitanu ‘oprostio’ jedan grublji start nakon što je već imao žuti karton.

Iako je Velež imao više loptu u svom posjedu, tri velike prilike propustili su domaći. Golman Slaviša Bogdanović je odbranio tri sjajne šanse, dvije za Mandića i jednu Filipovića.

Gosti su tražili i penal nakon pola sata igre, ali se Mulahasanović nije oglasio nakon pada Anđušića u kaznenom prostoru Krupe.