Poluvrijeme u duelima EL: Džeko sjajno asistirao, VAR poništio gol, Dinamo se bliži kraju evropskog puta

Na poluvremenima uzvratnih utakmica četvrtfinala Evropske lige nema većih iznenađenja, a najviše drame očekujemo u nastavku na Olimpicu u duelu Rome i Ajaxa.

Rimljani su slavili u prvom meču 2:1, a trenutno je 0:0. Vučica je postigla gol u devetoj minuti nakon što je Edin Džeko asistirao Jordanu Veretoutu, ali je VAR poništio pogodak. Video sjajne Džekine asistencije pogledajte OVDJE!

Manchester United ima 1:0 protiv Granade, dok Arsenal vodi rezultatom 3:0 na gostovanju Slaviji u Pragu i tako engleske ekipe koračaju ka polufinalu.

Golova je bilo i na Estadiju de la Ceramica gdje Villarreal ima 2:0 protiv Dinama nakon gola Paca Alcacera, što dovodi Žutu podmornicu na korak od polufinala.