Poluvrijeme u Banjaluci: Borac protiv Olimpika vodi golom Ćosića nakon kornera

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice 25. kola Premijer lige BiH između Borca i Olimpika, a Banjalučani trenutno imaju minimalnu prednost od 1:0.

Nismo previše vidjeli u prvih 45 minuta, a Borac je do prednosti došao nakon prekida.

U 25. minuti je Goran Zakarić dobro centrirao iz kornera na drugu stativu, a tamo je usamljen loptu dočekao Đorđe Ćosić i glavom je poslao u gol za 1:0.

Ranije je Almedin Ziljkić u nekoliko navrata prijetio Luki Kačavendi na golu Vukova dalekometnim udarcima, dok je Olimpik jedini šut u okvir gola imao u 35. minuti. Tada je Aladin Šišić šutirao, a Bojan Pavlović bez problema odbranio.

Ipak, sjajnu šansu je Olimpik imao i u 43. minuti. Tada je nakon ubačaja Ivana Čurjurića iz kornera izvrsno glavom šutirao Semir Bajraktarević, ali lopta je otišla tik iznad prečke…

Pred nama je još 45 minuta borbe u Banjaluci.