Poluvrijeme na stadionu Rođeni: Velež propustio brojne prilike, Široki poentirao iz kontranapada

Velež ima za čim žaliti u prvom poluvremenu zaostale utakmice Kupa BiH na stadionu Rođeni.

Mostarci su stvorili brojne prilike tokom 45 minuta meča protiv Širokog Brijega, ali nijednu od njih Osmić, Mulić, Pršeš i Vehabović nisu iskoristili.

I kako to već biva, stigla je kazna. Pet minuta prije odlaska na odmor gosti su izveli brzi kontranapad, Bogdanović je odbio šut Jurilja, a na loptu je natrčao Stipe Jurić, koji je zatim zatresao mrežu Veleža za 0:1. Tim rezultatom ujedno je zaključeno prvo poluvrijeme.