Poluvrijeme na Pecari: Borac konačno proigrao, Vranješ i Ziljkić ga nose ka polufinalu Kupa

Borac na poluvremenu utakmice četvrtfinala Kupa BiH ima veliku prednost nad Širokim, a Banjalučani vode sa čak 0:2.

Konačno su ovog proljeća proigrali momci Marka Maksimovića i već u prvih 45 minuta postigli dva gola, te sigurno gaze ka polufinalu Kupa.

U prvih dvadesetak minuta nije bilo skoro nikakvih uzbuđenja, a onda je uslijedio blitzkrieg Banjalučana koji u roku od četiri minute dva puta tresu mrežu Zlomislića.

Prvo u 28. minuti Vranješ pogađa nakon lijepe asistencije Mehanovića koji mu je glavom spustio loptu i “spojio” ga s golom, a u 32. Ziljkić stiže do lopte koju je degažirao Lakić, hvata volej i pogađa za 0:2.

Potom je Široki pokušao uzvratiti, Jurilj je u 38. minuti zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Do kraja poluvremena ostalo je 0:2 i Borac je na pragu polufinala…