Poluvrijeme na Otoci: Željezničar u slaboj utakmici vodi protiv Olimpika golom Lendrića

Nakon prvog poluvremena utakmice 11. kola Premijer lige BiH na Otoci, Željezničar vodi protiv domaćeg Olimpika sa minimalnih 0:1.

Plavi su u uvodu djelovali agresivnije, ali nisu uspjeli materijalizovati terensku incijativu. Kasnije se Olimpik oslobodio pritiska, uspostavio ravnotežu na sredini terena, ali prave šanse su izostale na obje strane.

Ipak, jedinu pristojniju priliku koristi Ivan Lendrić, koji se najbolje snašao u gužvi nakon kornera u 38. minuti te glavom poentirao za goste. Rezultat se nakon toga nije mijenjao.

U drugoj današnjoj utakmici koja je počela također u 15 sati, između Krupe i Mladosti, nema pogodaka nakon prvog poluvremena.