Poluvrijeme na Otoci: Sarajevo vodi protiv Olimpika nesvakidašnjim golom Tatara

Fudbaleri Sarajeva nakon prvog dijela imaju minimalnu prednost na Otoci protiv Olimpika.

Ne možemo reći da smo gledali pretjerano kvalitetno prvo poluvrijeme. Igrači opravdanje mogu potražiti u visokoj temperaturi koja se bilježi u ovim trenucima u Sarajevu.

Jedinu pravu priliku Sarajevo je iskoristilo u 21. minuti. Golman Elvis Džafić je poslao loptu i asistirao za Benjamina Tatara koji postiže gol silovitim udarcem za 1:0.

Odbrana Olimpika tu nije ispratila ofanzivca bordo tima koji ima prednost po odlasku na odmor. To je bio jedini šut u okvir gola i zaista nesvakidašnji gol kojim Sarajevo vodi u duelu četvrtog kola Premijer lige.