Poluvrijeme na Koševu: Poništen gol Velkoskog, veliku šansu propustio Pejović

Završeno je prvo poluvrijeme revanš utakmice polufinala Kupa BiH između Sarajeva i Tuzla Cityja, a još uvijek čekamo na golove.

I dalje je 0:0, a u 28. minuti je poništen jedan gol Sarajeva i to opravdano – zbog ofsajd pozicije. Jasmin Mešanović je tada proigrao Krstu Velkoskog, Makedonac je matirao Azira Muminovića, ali bio je u ofsajdu pri dodavanju Mešanovića.

Minut poslije velika šansa za Sarajevo. Aleksandar Pejović je snažno šutirao sa svega šest metara, ali Muminović je odlično reagovao i odbranio.

Tuzla City je najbolju šansu imao u 44. minuti kada je Petar Mišić iskosa pogodio samo vanjski dio mreže.

Dakle, Sarajevo još uvijek ima prednost iz prvog meča od 1:0.