Poluvrijeme na Grbavici: Neriješeno u duelu Veleža i AEK-a, gostima poništen gol zbog ofsajda

Na poluvremenu susreta između Veleža i AEK-a na Grbavici rezultat je neriješen - 1:1.

Na poluvremenu susreta između Veleža i AEK-a na Grbavici rezultat je neriješen – 1:1.

Poveli su Grci, nakon dobre akcije Ansarifard se ukazao sam ispred Bogdanovića i rutinski poentirao za vodstvo gostiju.

Velež je ekspresno uzvratio. Samo dvije minute kasnije desio se pravi projektil Omara Pršeša. Odapeo je vezista Rođenih sa 25 metara, lopta se odbila o gornji dio stative i završila iza leđa Tsintotasa.

Bilo je još nekoliko poluprilika na obje strane, posebno se izdvaja novi pokušaj Pršeša iz daljine u 32. minuti, ali vratar grčke ekipe je krajnjim naporom uspio skrenuti loptu u korner. Zatim je u 42. gostujući tim došao do novog gola, ponovo preko Ansarifarda, ali je poništen zbog ofsajda.

Rezultat se tako nije mijenjao do odlaska ekipa na odmor. Nema sumnje da nas u nastavku čekaju nova uzbuđenja.