Poluvremena u prvim mečevima Kupa: Željezničar, Zrinjski i Velež ubjedljivo vode

U toku su poluvremena na 14 utakmica šesnaestine finala Kupa BiH, a favoriti za sada opravdavaju taj status na većini mečeva.

Željezničar vodi u Banovićima protiv Budućnosti sa 0:2. Plavi su poveli u 30. minuti golom Semira Štilića, dok su dvije minute kasnije domaći postigli autogol.

Veliku prednost ima i Velež u Brčkom protiv Dizdaruše 0:3 (Zvonić 16’, 34’, Čatić 35’).

Borac vodi na Piroti protiv Travnika 0:2 (Vranješ 18’, Georgiev 45’), a u duelu Goražde – Sloboda nakon prvog dijela rezultat je 1:1 (Oković 31’ / Alić 17’).

Tekstilac ne može parirati Zrinjskom i već je 0:3 (Arežina 4’, Mašić 25’, 35’)….