Sport Centar

Počele Royal Jelly i FIT keks lige srednjih škola Kantona Sarajevo

-

Počele Royal Jelly i FIT keks lige srednjih škola Kantona Sarajevo

Organizator ovog takmičenja je Udruženje za razvoj sporta Sport Centar, dok je farmaceutska kompanija Bosnalijek generalni pokrovitelj, s obzirom na to da je njihova misija podrška razvoju šire društvene zajednice.

Pored Bosnalijeka kao generalnog pokrovitelja, Royal Jelly Liga srednjih škola KS se održava i uz pokroviteljstvo Ministarstva kulture i sporta Kantona Sarajevo na čelu s ministrom Mirvadom Kurićem.

Vrijedi istaći da su projekat podržali Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo, koja je obezbijedila osvježenje za takmičare, te KLAS d.d. Sarajevo i Sprind d.d. čije će proizvode imati priliku degustirati učesnici ovih takmičenja.

Pridružite se i našoj Facebook stranici Liga srednjih škola.

REZULTATI I STRIJELCI

(MUŠKARCI)

Srednjoškolski centar Vogošća – Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti 6:2 (Stefan Bošnjak, Sanin Klarić x2, Armin Imamović x2 / Ervin Kustura, Armin Bulbul)

Srednjoškolski centar Vogošća: Vedad Kobiljak, Isak Badić, Armin Imamović, Stefan Bošnjak, Harun Agić, Armin Milavica, Nedim Bjelić, Numan Kurdić, Sanin Klarić, Alen Mustafić, Šefkija Resić.

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Adin Kadrić, Armin Bulbul, Adi Bešić, Evin Kustura, Sanjin Paripović.

Srednja zubotehnička škola – Prva gimnazija 7:4 (Faris Kurtić x5, Amar Turbić / Anel Mandal x2, Omar Tahat, Mak Skopljak)

Srednja zubotehnička škola: Edis Bajramović, Faris Kurtić, Amar Turbić, Đenan Mujezinović, Armin Osmanović, Kerim Bukva, Alen Nuhanović, Emir Đurđević, Imran Memović.

Prva gimnazija: Armin Bijedić, Anel Mandal, Mak Skopljak, Adis Murto, Denis Salihić, Berin Selimović, Aner Opijač, Benjamin Hrbenić, Faris Mujezinović, Fejzullah Ždralović, Omar Tahat, Ermin Džanko, Dževad Delalić.


Srednja ugostiteljsko – turistička škola – Međunarodna srednja škola 10:2 (Armin Semić x2, Deni Sarvan x3, Rijad Mahović x2, Nedim Divjan, Kerim Bajramović / Amar Gološ x2)

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Imer Ahmeti, Rijad Mahović, Nedim Divjan, Armin Semić, Salem Ogrešević, Deni Sarvan. Mirza Hasančić, Faris Crnica, Kerim Bajramović, Haris Baličevac.

Međunarodna srednja škola: Nadir Sadović, Harun Konjić, Enis Albasti, Hamza Gorušanović, Amar Gološ, Said Bozalija, Ahmed Alda, Dahaman Abdulwahed, Bilal Brajlović, Emir Karavdić.

Srednja ekonomska škola – Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju 3:3 (Osman Baručija, Haris Tahirović, Rijad Bečirević / Derviš Čehić, Arif Meštrovac, Sejdi Islami)

Srednja ekonomska škola: Ahmet Baltić, Benjamin Zukanović, Nermin Dedajić, Adi Omanović, Haris Tahirović, Faris Gredić, Rijad Bečirević, Osman Baručija, Haris Aljović.

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju: Emir Drnda, Arif Meštrovac, Sejdi Islami, Eldin Čehić, Derviš Čehić, Kerim Crnovčanin, Alen Mostarlić, Mirza Mašić.

Mašinska tehnička škola Vogošća – JU Srednja građevinsko – geodetska škola 4:2 (Kenan Šahbazović, Andrej Đokanović, Edvin Čardaković, Adin Čičkušić / Enes Mehonić, Adi Maslo)

Mašinska tehnička škola Vogošća:  Belmin Dizdarević, Emir Kolak, Dražen Liješnić, Andrej Đokanović, Aleksa Vintonji, Nemanja Nikolić, Kenan Šahbazović, Adin Čičkušić, Mirza Brdarić i Edvin Čardaković.

JU Srednja građevinsko – geodetska škola: Adi Maslo, Enes Mehonić, Amir Grošić, Alija Ahmetović, Edis Kurtović, Senaid Mahmutović, Faruk Medić, Kemal Ibrišimović, Mujo Tarić, Ermin Mešić, Amir Heljić, Renato Kurtušić, Ramiz Rotić, Senad Sadikovićč, Amer Mujala, Faris Dukić, Edin Kosterovac.

Gazi Husrev-begova medresa – JU Srednja medicinska škola Bjelave 0:2 (Hamza Bešić x2)

Gazi Husrev-begova medresa: Hamza Mujić, Alija Mehić, Almin Podrug, Vedad Kršić, Semir Mujkić, Bilal Kovačević, Midhat Ešpić, Bilal Vuković, Zejd Svraka, Tarik Mujkić, El Kerim Dželilović, Rijad Pajić, Harun Fatić, Muhamed Kadrić, Abid Mujić, Muhamed Purak, Ajnan Talić, Hamza Korkutović, Harun Huseinbašić, Hamza Brkanović.

JU Srednja medicinska škola Bjelave: Adis Zulčić, Ermin Mirvić, Vedad Čutuk, Kenan Mirvić, Belmin Avdić, Alija Varišić, Belmin Mufalan.

Gimnazija Dobrinja – Perzijsko-bosanski koledž 1:1 (Rijad Ožegović / Haris Očuz)

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.

Perzijsko-bosanski koledž: Zejid Smajić, Mahir Rezaković, Halim Muratović, Ahmed Ramić, Almin Dedić, Haris Očuz, Meris Smajić i Akif Suljić.

JU Elektrotehnička škola za energetiku – Druga gimnazija Sarajevo 4:3 ( Rijad Hećo x3, Hamza Kalajdžisalihović / Mirza Nikolić, Faris Švrakić, Ahmed Muhamed Arnautović)

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Reuf Bajrić, Haris Murić, Elmir Murtić, Admir Hodžić, Alem Subašić, Hamza Kalajdžisalihović, Nedim Musić, Riad Hećo i Anes Šaćirović.

Druga gimnazija Sarajevo: Amar Kapo, Ahmed Muhamed Arnautović, Tarik Karišik, Dorian Mačak, Mak Midžić, Faris Švrakić, Mirza Nikolić, Nadir Kalajdžić, Faris Buljugić, Faris Šišić, Amar Šapčanin, Adnan Radonja, Kerim Šljivo, Ajdin Pašić i Eldar Mujan.

(DJEVOJKE)

Srednja građevinsko-geodetska škola – Srednja škola za saobraćaj i komunikacije 5:0 (Soraja Salihagić x2, Neira Hrustemović, Adla Lilić, Irma Muratović )

Srednja građevinsko-geodetska: Alena Borić, Eldina Mulaosmanović, Soraja Salihagić, Irma Muratović, Emra Džekman, Ema Darman, Adna Lilić, Berina Čerkez, Lejla Pediša, Adisa Šubo, Arnela Demirovski, Neira Hrustemović.

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Hasanbegović, Nejla Mandžukić, Dženana Kustura, Elmedina Ramović, Almedina Lagumdžija, Lejla Piplaš, Adela Avdić.

Srednja ekonomska škola – Srednja zubotehnička škola 1:0 (Emina Goruždić)

Srednja ekonomska škola: Adla Zuko, Neira Čišija, Aida Sučeska, Nejra Manso, Ajla Osmanković, Nedžla Bešlija, Amina Bećirbašić, Sara Kurtović, Sumeja Huseinović, Emina Suljanović, Emina Goruždić, Adna Čohodar.

Srednja zubotehnička škola: Naida Kaliman, Adna Bilalović, Sara Murati, Naida Begić, Melisa Lakota, Samra Mahović, Alma Numanović, Minela Alić, Hana Rajkić.

Srednja ugostiteljsko – turistička škola – Prva gimnazija 8:0 (Saliha Dokara x5, Aida Nasić x3)

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Almedina Čakar, Sumeja Kapo, Fahida Ramadani, Alena Slijepčević, Aida Nasić, Saliha Dokara, Melisa Čakurija, Ajla Brkanić, Emina Halilović, Elma Mehović.

Prva gimnazija: Asja Muhamremović, Selma Nišić, Ajla Salčin, Ajla Bizum, Ajša Tukić, Lea Jasenković, Selma Pirić, Amina Zehrenović, Hana Hodžić, Emina Memija.


Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn – JU Elektrotehnička škola za energetiku 9:0 (Merjema Medić x5, Jasmina Durmo x2, Azra Durmo, Samra Čančar)

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn: Dalila Helja, Merjema Medić, Jasmina Durmo, Azra Durmo, Džejlana Sućeska, Lejla Mustajbegović, Samra Čančar, Magnesa Smajović.

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Adna Havić, Semra Agović, Medina Hadžić, Inela Ligata, Mevlida Podžić, Lamija Pohara, Emela Rizvanović, Lejla Efendić, Azra Hrustemović.

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti – Druga gimnazija 0:1 (Belma Oruč)

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Emra Kukuljac, Adelisa Hromo, Armela Klino, Adna Durak, Merisa Dedović.

Druga gimnazija: Iman Delić, Belma Oruč, Hana Ferhatović, Neira Alispahić, Rebecca Serra, Selma Dević, Mediha Kahrović, Nadža Bogilović, Amina Hodžić, Ema Šahbegović, Belma Šabanović, Iman Peljto, Ena Isen, Sibel Repuh.

royal jelly liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI