Po dva gola Mullera i Lewandowskog, Bayern upisao laganu pobjedu u Bilefeldu

Ekipa Bayerna bez ikakvih problema slavila je protiv Arminije u Bilefeldu rezultatom 4:1.

Gosti su na vrijeme postizali golove i osigurali pobjedu već u prvom poluvremenu.

Već u osmoj minuti Thomas Muller je pogodio za vodstvo Bavaraca, a do poluvremena je Robert Lewandowski nastavio seriju golova i postigao je nova dva za ovjeru trijumfa.

Kako se stalo u prvom, krenulo se i u drugom poluvremenu, a to je pogodak Bayerna. U 51. minuti asistent je Lewandowski, a ovaj put gol je postigao ponovo Muller.

Do kraja su domaći preko Ritsua Doana uspjeli samo ublažiti poraz. Vrijedi napomenuti da je Corentin Tolisso dobio direktan crveni karton 15 minuta prije kraja utakmice.