Pirić od prve minute stajao na golu Atromitosa, grčki klub ubjedljivo poražen od Getafea

Atromitos je odigrao prijateljsku utakmicu protiv španskog Getafea i poražen je rezultatom 3:0, a od prve minute na golu grčkog kluba stajao je Kenan Pirić, reprezentativac Bosne i Hercegovine.

Pirić je ovog mjeseca potpisao dvogodišnji ugovor sa Atromitosom, nakon što je završio saradnju sa Mariborom, a danas je zauzeo mjesto na golu od prve minute.

Getafe nije imao problema da dođe do ubjedljive pobjede, a u prvom poluvremenu imali su dva gola prednosti. Pogađao je turski napadač Enes Unal.

Nakon samo tri minute igre u drugom poluvremenu španski klub postigao je još jedan pogodak preko iskusnog Davida Timora, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.