Phoenix ubjedljiv na gostovanju kod Detroita, Luka Garza priliku dobio u završnici meča

U prvoj večerašnjoj utakmici NBA lige, odigranoj u "evropskom" terminu, Phoenix je ostvario rutinski pobjedu u Detroitu, 108:135.

U prvoj večerašnjoj utakmici NBA lige, odigranoj u “evropskom” terminu, Phoenix je ostvario rutinski pobjedu u Detroitu, 108:135.

Domaći Pistonsi u prvom poluvremenu bili su donekle ravnopravan rival ekipi sa trenutno najboljim omjerom u ligi, ali u trećoj četvrtini Sunsi su se odvojili na komforniju razliku, koju su podizali do kraja susreta.

U pobjedničkom sastavu istakli su se Devin Booker (30 poena), JaVale McGee i Cameron Payne (po 20), dok su u redovima Detroita najefikasniji bili Cade Cunningham i Cory Joseph (po 21).

Potencijalni bh. reprezentativac Luka Garza priliku je dobio u završnici meča, za šest i po minuta na parketu upisao je pet poena i tri skokova.