Petkovićev Bordeaux se kasno “probudio”, PSG slavio na gostovanju

Paris Saint-Germain savladao je Bordeaux sa 2:3 na Matmut Atlantiqueu u utakmici 13. kola francuske Ligue 1.

Parižani su došli do prednosti u 26. minuti golom Neymara, kojem je asistirao Kylian Mbappe. Francuz je nakon toga imao veliku šansu, no rezultat je ostao nepromijenjen.

Neymar je u 43. minuti novim golom povisio na 0:2. PSG je u 63. minuti preko Mbappea došao do velike prednosti od tri gola, ali na kraju je ona donekle “istopljena”.

Yacine Adli je u 78. minuti smanjio na 1:3, a M'Baye Niang je u drugoj minuti sudijske nadoknade pogodio za 2:3, ali ekipa koju s klupe vodi Vladimir Petković kasno se probudila i rezultat se nije više mijenjao.