Petev i Misimović jučer u Zagrebu gledali utakmicu u kojoj je nastupilo nekoliko bh. nogometaša

U društvu Zvjezdana Misimovića, novi selektor nogometne reprezentacije BiH Ivaylo Petev posmatrao je jučer s tribina utakmicu između Lokomotive i Gorice u Zagrebu.

Bugarski stručnjak prvenstveno se želio uvjeriti u kvalitete potencijalnog bh. reprezentativca Aleksandra Jovičića (25), ali stoper Gorice je zbog povrede propustio ovu utakmicu. Dosad je odigrao 16 utakmica (jedan gol).

No, ipak je mogao pogledati druge bh. fudbalere koji nose dres Lokomotive, u jučerašnjem susretu od prve minute igrali Irfan Hadžić, Mateo Marić, Branimir Cipetić i Kemal Osmanković.

Meč su odigrali do kraja Cipetić i Hadžić, a Osmanković je morao napustiti teren zbog teže povrede, dok je Marić zamijenjen u drugom poluvremenu. Njihova Lokomotiva je pretrpjela poraz od 0:3.

Podsjetimo, Cipetić i Hadžić su bili reprezentativci u mandatu selektora Dušana Bajevića, dok su Marić i Osmanković nastupali za omladinske selekcije BiH.

Peti bh. nogometaš u redovima Lokomotive Stipo Marković (27) nije jučer ulazio u igru.

aleksandar jovicicirfan hadzicivaylo petevmateo maricnklokomotivazvjezdan misimovic