Petarda Čelika na pripremama u Turskoj: Zeničani deklasirali afrički klub

Fudbaleri Čelika su danas odigrali još jedan pripremni susret u Turskoj, gdje se spremaju za novu sezonu.

Zeničani su bili izrazito ubjedljivi protiv protivnika iz Nigerije – Heartlanda.

Heartland je bio potpuno nemoćan na terenu, a Čelik mu je “spakovao” pet golova u mrežu i slavio sa 5:0.

Golove su postigli Grahovac, u prvom poluvremenu, i Dilaver (2 gola), Isić i Huseinbašić, u drugom poluvremenu. Čelik je tokom cijele utakmice bio bolja ekipa što je na kraju pokazao i rezultat.

Za crno-crvene su od prve minute zaigrali Pavlović, Raguž, Vrhovac, Čubara, Perišić, Grahovac, Jamak, Dedić, Salčinović, Hajdarević i Aganspahić.

Još su nastupili i Nurković, Blažević, Zilić, Isić, Žuna, Pecelj, Baban, Mahmutović, Huseinbašić, Okić i Dilaver.