Peta uzastopna pobjeda Plavaca: Chelsea golovima Abrahama i Pulišića savladao Watford

Chelsea je na gostovanju na Vicarage Roadu pobijedio Watford rezultatom 1:2 u utakmici 11. kola engleske Premier lige, a ovo je Plavcima bila peta uzastopna pobjeda u prvenstvu.

Već u petoj minuti Tammy Abraham je pogodio za vodstvo Chelseaja. U finišu prvog poluvremena Plavci su imali još jednu veliku šansu, ali nije ju iskoristio Mason Mount.

Plavci su u 55. minuti udvostručili prednost, a Christian Pulišić je pogodio na asistenciju Abrahama. Dosuđen je penal za Watford u 80. minuti koji je iskoristio Gerard Deulofeu. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

WATFORD – CHELSEA 1:2