Partizan lagano savladao Mornar na domaćem parketu, Budućnost slavila u Sloveniji

Beogradski Partizan je večeras na svom parketu u Areni dočekao Mornar, te slavio pobjedu bez većih problema. Završilo je 88:75.

Na poluvremenu je gotovo sve bilo jasnu, pošto su crno-bijeli imali prednost od 17 poena (46:29), a u nastavku su je lagano i sačuvali.

Do pobjede je Partizan vodio Marcus Paige sa 19 poena, a Redding je dodao tri manje. Nemanja Gordić je odigrao još jednu skromnu partiju, a ubacio je samo 2 poena za 21 minut proveden na terenu.

Kod Mornara je najefikasniji bio Jacob Pullen s 19 ubačaja.

Budućnost je u gostima kod Primorske u Koperu slavila u zanimljivoj utakmici, a završeno je 75:78.

Tim iz Podgorice su do važne pobjede nosili Cobbs i Kilpatrick sa po 15 ubačaja, a kod Primorske je briljirao Alen Hodžić s 23 poena.

U posljednjem meču večeri, FMP je s lakoćom stigao do trijumfa nad Cibonom. Bilo je 88:75.