Omladinska Premijer liga BiH: Juniori Sarajeva slavili nad gradskim rivalom na Grbavici

Juniori Sarajeva ostvarili su pobjedu nad gradskim rivalom Željezničarom na Grbavici (2:1) u sklopu 10. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Već u devetoj minuti bordo tim je poveo preko Kadrića, da bi Mujić poravnao u posljednjim minutama prvog poluvremena.

U veoma sadržajnom drugom dijelu meča prilike su sijevale na obje strane, da bi trijumf Sarajevu donio Sabljica pogotkom s bijele tačke u 80. minuti. prethodno je Kečanović oboren u šesnaestercu Plavih.

Željezničar je i dalje lider na tabeli Omladinske Premijer lige BiH sa 24 boda, dok je Sarajevo na četvrtoj poziciji sa 19 bodova.