Okršaj bh. repezentativaca u Turskoj: Basaksehir slavio na gostovanju kod Konyaspora

Basaksehir je došao do pobjede protiv Konyaspora na gostovanju u utakmici sedmog kola turske Superlige (1:2), a ovo je bio okršaj bh. reprezentativaca Ibrahima Šehića i Edina Višće.

Gosti su već u četvrtoj minuti zatresli mrežu, ali je pogodak Crivellija poništen zbog ofsajda. U 21. minuti dosuđen je penal za domaće, međutim Skubič nije iskoristio udarac sa bijele tačke.

U finišu prvog poluvremena Jevtović je postigao autogol za vodstvo Basaksehira, a u 58. Aleksić je povisio na 0:2. Kravest je u 70. minuti postigao jedini gol za Konyu.

Višća je dobro odigrao do 85. minute, dok je Šehić svih 90 minuta bio na golu Konye, kojoj su zbog povreda falili Marin Aničić i Amir Hadžiahmetović, dok je Deni Milošević danas presjedio na klupi.

amir hadziahmetovicbasaksehirdeni milosevicedin viscaibrahim sehickonyaspormarin anicicSuperliga