Odličan nastup Renfroea u trijumfu Bayerna

Prva četvrtina je otišla na stranu Bavaraca rezultatom 26:12 kao i druga 19:17, pa je Bayern nakon prvih 20 minuta imao 16 poena prednosti 45:29.

U nastavku je ta prednost i porasla do konačnih plus 21, 91:70. Najbolji u ekipi Bayerna bio je Deon Thomposn sa 24 poena dok je Savanović dodao 19, a naš reprezentativac Alex Renfroe je ubacio 14 poena uz po sedam skokova i asistencija. Još je dvocifren bio Zipser sa 12 poena.

Kod gostiju vrijedi spomenuti Granta koji je ubacio 21 poena, te Nasha koji je susret završio sa 12 poena.

Bayern-Braunschweig 91:70 (26:12, 19:17, 21:24, 25:17)