Odličan meč u Vogošći: Igokea u posljednjim minutama slomila dobar otpor domaćina

Košarkaši Igokee u duelu prvog kola Prvenstva Bosne i Hercegovine u košarci slavili su rezultatom 73:66 protiv Vogošće u Sarajevu.

U ovom meču vidjeli smo pravu dramu, a pobjednik se nije znao do posljednjih minuta susreta.

Ekipe su se smjenjivale u vodstvu do posljednje dionice koja je zaslužena pripala Igokei, te je ekipa iz Aleksandrovca na kraju slavila rezultatom 73:66.

Igokeu je do pobjede vodio Dalibor Ilić sa 21 poenom, dok je 14 dodao Keenan Evans. Kod domaćih, najefikasniji je bio Haris Genjac sa 15.