Odličan meč Partizana i Zvezde: Utakmica završena najčešćim rezultatom u historiji derbija

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde remizirali u 156. velikom beogradskom derbiju, koji je odigran u okviru devetog kola Superlige Srbije (1:1), a ovaj rezultat je najčešći u historiji derbija.

Ovaj derbi je bio odličan, za razliku od nekih ranijih. Igralo se dinamično, sa dosta prilika, mladih igrača i viđen je po pogodak na obje strane.

Pritisak i bolja igra Crvene zvezde sa početka utakmice pali su u vodu nakon 36 minuta igre. Tada je Bibras Natcho postigao prelijep pogodak za vodstvo domaćih.

Zvezda je uspjela izjednačiti u 83. minuti. Sjajno je centrirao Milan Rodić i pronašao Aleksandra Kataija koji je pogodio za 1:1.

Siniša Saničanin, reprezentativac Bosne i Hercegovine, odigrao je svih 90 minuta za Partizan, a zaradio je i žuti karton.