Očekuje se da uskoro bude i službeno predstavljen: Luka Menalo debitovao za novi klub

Nogometaši Dinamo Zagreba u subotu su prijateljskoj utakmici svladali Olimpiju iz Ljubljane sa 2:1.

Zagrepčane je u vodstvo doveo Šitum u 54. minuti iz penala, Kadrić je poravnao na 1:1, da bi pobjedu Dinamu donio Ćuže u 70. minuti.

Priliku u drugom poluvremenu dobio je i Luka Menalo, koji je tako debitovao za ljubljansku ekipu.

Olimpija bi u sljedećim danima trebala službeno potvrditi angažman bivšeg igrača Širokog Brijega i povremenog reprezentativca BiH, koji će biti na jednogodišnjoj posudbi upravo kao član Dinama.

Prošle sezone Menalo je bio na posudbi u Slaven Belupu.