Obje ekipe propustile dobre šanse: Mreže mirovale u duelu Zvijezde 09 i Širokog Brijega

U 7. kolu Premijer lige, Zvijezda 09 i Široki Brijeg su odigrali meč bez golova u Ugljeviku.

Iako pogodaka nije bilo, uzbuđenja nije nedostajalo i obje ekipe su imale svoje prilike. Igralo se u intervalima, pa su na početku Blagojević i Badji prijetili golu gostiju.

Na drugoj strani, pokušaje Bagarića i Ćorića zaustavio je Manojlović. Sredinom poluvremena Predragović i Badji su imali odlične prilike za domaće koje nisu realizovali i na odmor se otišlo bez golova.

U nastavku je Široki bio bolji rival. Mladi golman Manojlović je u dva navrata zaustavio udarce Bagarića u vrlo dobrim situacijama i spasio je svoj tim poraza, te je do kraja ostalo 0:0.

Zvijezda 09 – Široki Brijeg 0:0

Zvijezda 09: Manojlović, Benović, Vojinović, Mehmedagić, Correia, Blagojević, Predragović, Đelmić, Badji, Stjepanović, Tojčić.

Široki Brijeg: Miškić, Cipetić, Kvesić, Barišić, Ćorić, Jović, Marić, Kovačić, Hrkać, Bagarić, Enin