Novi gol Prevljaka: Bh. fudbaler donio bod Eupenu, Cimirotu 90 minuta u remiju Standarda

Bosanskohercegovački napadač Smail Prevljak nastavio je igrati u odličnoj formi i pogodio je u dresu Eupena u remiju rezultatom 1:1 na gostovanju Mechelenu.

Iskusni Igor de Camargo je donio prednost favorizovanom Mechelenu u ovom duelu, ali je Smail Prevljak golom donio poravnanje i bod Eupenu u 54. minuti.

Za bh. fudbalera to je četvrti gol u pet utakmica odigranih u Jupiler ligi u koju je stigao početkom ove godine.

Video možete pogledati OVDJE!

Član Zmajeva, Gojko Cimirot, odigrao je cijeli meč u remiju Standarda i St. Truidena, a završeno je bez golova. Domaći su gotovo 60 minuta igrali sa igračem manje.