Nova izvrsna partija: Miroslav Stevanović s tri asistencije kreirao trijumf Servettea

Miroslav Stevanović je nastavio pružati izvrsne partije u dresu švicarskog Servettea, a u današnjoj pobjedi nad Zurichom bio je trostruki asistent.

Servette je slavio sa 4:1, a Stevanović je namjestio prvi, treći i četvrti gol svog tima.

Prvo je u 23. minuti asistirao Kyeiju za 1:0, a u 79. minuti je na Stevanovićevo dodavanje Kone povisio na 3:1.

Bivši reprezentativac i član Željezničara u sudijskoj nadoknadi namješta još jedan pogodak, a opet je strijelac bio Kone.

Stevanović je s ove tri asistencije stigao do ukupne brojke od 11 asistencija u sezoni, a tri puta je bio i strijelac.

Servette se nalazi na 4. mjestu Superlige sa 36 bodova. Trećeplasirani Basel ima tri boda više.