Nimes duboko u sudijskoj nadoknadi ostao bez pobjede, Duljeviću 65 minuta

Završeno je još pet utakmica 10. kola francuske Ligue 1, a Nimes našeg Harisa Duljevića je u posljednjim trenucima utakmice ostao bez pobjede na domaćem terenu.

Vodio je Nimes protiv Amiensa pogotkom Martineza sve od 41. minuta, a onda u 95. doživio šok, pošto je Calabresi nakon velike gužve i panike u šesnaestercu domaćih postigao gol za 1:1.

Haris Duljević je utakmicu za Nimes počeo u startnih 11, a teren je napustio u 65. minuti.

Toulouse je sa 2:1 nadigrao Lille, dok je Montpellier poražen na gostovanju kod Reimsa.

Metz je s minimalnih 1:0 nadigrao Nantes, dok je jedinu gostujuću pobjedu slavio Brest, koji je bio bolji od Angersa sa 0:1.