Nije mogao nastaviti pozitivan niz: Mehmed Baždarević u izuzetno teškoj situaciji

Mehmed Baždarević, bosanskohercegovački stručnjak, nije uspio nastaviti pozitivan niz sa Parisom i poražen je na domaćem terenu u utakmici 12. kola francuske Ligue 1 od Caena (2:4).

Gioacchini je u 29. minuti doveo Cean u prednost, a na izjednačenje čekalo se do 47. minute kada je Armand pogodio iz penala. Nakon toga Goncalves je donio gostima novu prednost, da bi Pi nakon promađenog penala povisio na 1:3.

Domaći su uspjeli smanjiti rezultat, a u igru ih je vratio Armand drugim golom u 73. minuti. Ipak, u sudijskoj nadoknadi Sankoh je iz penala potrdio pobjedu Caena.

Paris je u prošla dva kola ostvario pobjede i to su mu bili jedini trijumfi ove sezone, ali nije uspio nastaviti pozitivan niz i večeras je upisao osmi poraz.

Nekadašnji selektor Bosne i Hercegovine tako se sa svojim klubom nalazi u izuzetno teškoj situaciji. Paris je 20 na tabeli sa osam bodova iz dosadašnjih 12 utakmica i sigurno je da se stolica bh. stručnjaka trese.