Newcastleovi debitanti srušili West Ham u Londonu: Sjajan start sezone za Svrake

Ekipa Newcastlea je sjajno ušla u novu sezonu Premiershipa, pošto je na gostovanju u Londonu kod West Hama slavila sa 0:2.

Gledali smo dosta dobru utakmicu na kojoj je prvi gol viđen u 56. minuti, kada je pogodio snalažljivi Callum Wilson, čovjek koji je tek prije nekoliko dana potpisao za Newcastle, te se večeras nije ni očekivao njegov nastup od samog početka utakmice.

Pogodio je tako na debiju Wilson, a još bolji debi je imao Jeff Hendrick, koji je tada asistirao sjajnom napadaču, a u 88. minuti je postigao i lijep gol za konačnih 0:2.

Najavili su tako Wilson i Hendrick da će biti sjajna pojačanja za Newcastle, a West Ham nikako ne može biti zadovoljan ovim porazom, posebno jer mu slijedi i pakleno težak raspored u narednim kolima.