Nevjerovatan meč u Nirnbergu: Bayern spasio bod protiv fenjeraša, promašen penal u nadoknadi

Šokantan rezultat zabilježen je u Nirnbergu. Domaćin je remizirao sa Bayernom rezultatom 1:1, a moglo je biti i drugačije jer je Nurnberg promašio jedanaesterac u posljednjim trenucima.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je Matheus Pereira pogodio na otvaranju drugog dijela za vodstvo domaćina.

Dugo je Nurnberg imao prednost, ali je u 75. minuti Serge Gnabry pogodio za poravnanje. No, u posljednjim trenucima prava ludnica.

Fenjeraš na tabeli dobio je u nadoknadi jedanaesterac, ali je Tim Leibold pogodio stativu. Tim golom bi domaćin imao kakve-takve šanse da izbori opstanak ove sezone.