Nevjerovatan meč i golijada na Bay Areni: Apotekari savladali Borussiju Monchengladbach

Nevjerovatnom utakmicom na Bay Areni je večeras okončano 7. kolo Bundeslige, a Bayer Leverkusen je savladao ekipu Borussije iz Monchengladbacha sa 4:3.

Već u prvom dijelu su viđena četiri gola, a gosti su dva puta vodili. Prvo ih je u vodstvo od 0:1 doveo Stindl iz penala, Alario je poravnao, da bi Stindl novim golom postavio 1:2.

Ipak, Alario u finišu poluvremena opet poravnava i na odmor se odlazi s rezultatom 2:2.

Nastavak bolje otvaraju domaći i golom Baileya u 68. minuti dolaze do vodstva od 3:2, a na 4:2 je povisio Baumgartlinger osam minuta prije kraja. Potom se Gladbach vraća u igru u nadoknadi preko Lazara, ali nisu imali vremena da izvuku bod. Završilo je 4:3.