Neopreznost Djidjija koštala Bikove: Venezia i Torino podijelili bodove

Venezia i Torino podijelili su bodove u utakmici šestog kola italijanske Serije A (1:1) na stadionu Marc'Antonio Bentegodi.

Venezia i Torino podijelili su bodove u utakmici šestog kola italijanske Serije A (1:1) na stadionu Marc’Antonio Bentegodi.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a Venezia je imala najbolju šansu kada je u 17. minuti David Okereke šutirao malo iznad gola. Nedugo nakon toga Dennisu Johnsenu poništen je pogodak zbog nedozvoljene pozicije.

Josip Brekalo je postigao prvijenac u dresu Torina u 56. minuti i doveo svoju ekipu u prednost. Koffi Djidji je bio neporezan i napravio je penal u 77. minuti, a siguran sa bijele tačke bio je Mattia Aramu.

Djidji je također dobio i drugi žuti karton, tako da je Torino ostao i sa igračem manje, ali uspjeli su do kraja utakmice izdržati.