Nemanja Anđušić postigao prvijenac u debaklu Balikesirspora protiv Adana Demirspora

Balikesirspor doživio je debakl na svom terenu protiv Adana Demirspor u utakmici 18. kola drugog ranga turskog fudbala (1:6), a na ovom susretu u redovima domaćih priliku za igru dobio je Nemanja Anđušić.

Dibba je postigao dva gola za Adana Demirspor, dok su po jedan oddali Kilic, Zengin, Aosman i Sen, dok je u 77. minuti donekle poraz Balikesirspora ublažio Anđušić, koji je ušao u igru u 57. minuti umjesto Mallea.

Bio je ovo prvijenac za Anđušića u zvaničnim utakmicama za turskog drugoligaša, u kojem nastupa kao posuđen fudbaler Trabzonspora, a ovo mu je bio četvrti nastup.