Ludnica u nadoknadi: Okršaj pet Zmajeva, Hajradinović u 97. minuti pogodio za bod protiv Konye

U duelu 30. kola turske Superlige Kasimpasa i Konyaspor su remizirali rezultatom 1:1, a nastupe su upisala čak peterica bosanskohercegovačkih fudbalera.

Od samog starta u domaćem timu igrao je Haris Hajradinović, dok su na drugoj strani starteri bili Ibrahim Šehić, Deni Milošević i Amir Hadžiahmetović. U nastavku je priliku za goste dobio i Amar Rahmanović.

Kasimpasa je od samog starta bio bolji rival i stvarao je šanse, ali su se gosti dobro branili. Nekoliko veoma dobrih intervencija upisao je i Ibrahim Šehić.

Kako se meč bližio kraju, tako je i Kasimpasa bila sve otvorenija, što je ostavljalo prostor gostima za kontre. U samom finišu susreta Artem Kravets je iskoristio jednu od rijetkih prilika za goste i pogodio za vodstvo gostiju. Igrala se 92. minuta i svi su očekivali da ide trijumf gostima.

Ipak, tada je na scenu stupio bh. reprezentativac Haris Hajradinović koji je poravnao za konačnih 1:1 u 96. minuti. Video pogledajte OVDJE!