Nastupila tri bh. fudbalera: Konyaspor slavio u gostima, Milošević strijelac vodećeg gola

Konyaspor je ostvario danas važnu pobjedu u gostima kod Erzurumspora, zahvaljujući kojoj se smjestio u komfornu sredinu tabele Superlige Turske.

Ekipa iz Konje povela je već u devetoj minuti, strijelac je bio bh. vezista Deni Milošević, koji je odlično reagovao na asistenciju Sokola Cikalleshija i pogodio donji kut gola domaćih.

No, svega šest minuta kasnije Erzurumspor je izjednačio preko Manuela Da Coste, da bi gosti došli u priliku ponovo povesti u 26. minuti, ali Cikalleshi nije realizovao jedanaesterac.

Ipak, Konyaspor uspjeva postići pogodak za 1:2, minut prije kraja poluvremena poentirao je Abdulkerim Bardakci. Ispostavilo se da je to ujedno konačan rezultat utakmice.

Milošević je igrao do 65. minute kada ga je zamijenio Amir Hadžiahmetović. U ovom susretu je nastupio i golman Zmajeva Ibrahim Šehić, koji je nosio kapitensku traku.