Nastupila tri bh. fudbalera: Dinamo nadigrao Olimpiju, Menalo strijelac i asistent

U prvoj prijateljskoj utakmici na zimskim pripremama u Rovinju, zagrebački Dinamo svladao je Olimpiju iz Ljubljane s 2:0.

Dinamo je oba pogotka na utakmici zabio u drugom poluvremenu, u razmaku od jedne minute.

Prvi je u 66. minuti zabio bh. reprezentativac Luka Menalo, na asistenciju Denija Jurića, a minutu kasnije Menalo je Juriću uzvratio asistencijom za 2:0.

Menalo je ušao početkom drugog poluvremena, kao i njegov saigrač iz reprezentacije Amer Gojak. Almedin Ziljkić je igrao prvo poluvrijeme za Olimpiju.

Ovo je peta utakmica u nizu u kojoj je Dinamova mreža ostala netaknutom.