Nastupila dva bh. reprezentativca: Konyaspor preokretom do trijumfa protiv Kasimpase

Konyaspor je preokretom protiv Kasimpase došao do novog trijumfa ove sezone na svom terenu.

Gosti su poveli u 17. minuti, strijelac je bio Aykut Kara. Rezultatom 0:1 zaključeno je prvom poluvrijeme, da bi početkom drugog domaćin izjednačio pogotkom Nejca Skubica.

Kada se činilo da će susret biti okončan neriješenim ishodom, minut prije kraja Musa Cagiran postiže pobjedonosni gol za Konyaspor.

Za sastav domaćih nastupila su danas dva bh. reprezentativca. Deni Milošević je igrao do 75. minute, kada ga je zamijenio upravo Cagiran, dok je Amir Hadžiahmetović ušao na samom početku drugog poluvremena umjesto Farouka Miye.

brahim Šehić nije bio u kadru Konyaspora zbog pozitivnog nalaza na korona virus, dok kod Kasimpase nisu konkurisali iz istog razloga Haris Hajradinović i Armin Hodžić.