Nastupila četiri bh. fudbalera: Konyaspor odigrao prvi susret ove sezone i remizirao u gostima

Konyaspor je odigrao prvu utakmicu u novoj sezoni Superlige Turske, nakon što je u prvom kolu bio slobodan.

Ekipa iz Konje osvojila je bod u gostima kod Genclerbirligija, nakon što je susret okončan bez pogodaka (0:0).

Ibrahim Šehić je tako sačuvao vlastitu mrežu u prvom zvaničnom nastupu za novi klub, a za Konyaspor su u ovom meču nastupila još tri bh. nogometaša. Poput golmana Zmajeva, cijeli susret odigrao je i drugi bh. reprezentativac Amir Hadžiahmetović, stoper Marin Aničić je igrao do 63. minute kada ga je zamijenio Demirbag, dok je Deni Milošević ušao u igru umjesto Levana Shengelije u 87. minuti.

Naredni meč Konyaspor igra 27. septembra, u sklopu trećeg kola ugostit će Besiktas.

amir hadziahmetovicdeni milosevicgenclerbirligiibrahim sehickonyaspormarin anicic