Nastiću 90 minuta u spektakularnom meču: BATE slavio u nestvarnoj golijadi

Ovog vikenda se u Bjelorusiji igraju mečevi 8. kola, a danas je na meču Smolevichija i BATE-a viđen pravi spektakl.

Gledaoci su mogli maksimalno uživati, pošto je viđeno čak osam pogodaka, a na kraju je tim iz Borisova slavio sa 5:3. Junak je bio fudbaler iz Srbije Nemanja Milić, koji je u finišu postigao dva pogotka za trijumf, a naš Bojan Nastić je odigrao svih 90 minuta.

Loše je počelo za BATE pošto je Smolevichi već u prvoj minuti poveo preko Barsukova, ali gosti do kraja poluvremena stižu do velikog preokreta i vode 1:3.

U nastavku domaći uspijevaju već do 63. minute stići do poravnanja, a onda je uslijedilo zatišje do samog kraja.

Tada se u junaka BATE-a promoviše Milić, koji golovima u 80. i 93. minuti donosi trijumf gostima od 3:5.

BATE je sada izbio na prvo mjesto Vysshaya lige sa 16 bodova. Isto toliko ima Slutsk, ali i nešto slabiju gol razliku.