Nakon skoro tri mjeseca nastavljena Superliga Danske, za početak drama u nadoknadi

Nakon gotovo tri mjeseca pauze nastavljena je danska Superliga, a u utakmici koja je označila povratak Aarhus i Randers su remizirali rezultatom 1:1.

Na samom startu marta prekinuto je takmičenje u Superligi Danske, a danas je odigrana zaostala utakmica 24. kola između Aarhusa i Randersa.

Susret je bio prilično interesantan, a na kraju smo u samoj nadoknadi svjedočili pravoj drami. Gosti su došli u vodstvo nakon nešto više od pola sata igre kada je Simon Piesinger pogodio sa distance na prelijep način.

Domaćin je u nastavku pritiskao i stvarao inicijativu, a ona se isplatila tek u drugoj minuti nadoknade kada je Patrick Mortensen pogodio za konačnih 1:1.