Nakon produžetka saradnje: Dva gola Hamze Čatakovića u četiri minute za preokret i trijumf

Mladi bosanskohercegovački fudbaler Hamza Čataković postigao je dva gola u pobjedi svog Trenčina nad Opavom rezultatom 4:3.

Tek što je produžio ugovor sa svojim Trenčinom, pošto će ostati u ekipi na još jednu sezonu, postigao je dva gola u prijateljskom meču protiv češke Opave.

Česi su imali vodstvo rezultatom 3:2 do 85. minute, ali je onda na scenu stupio mladi bh. ofanzivac i za svega četiri minute preokrenuo meč za pobjedu svog tima.

U prvom dijelu sezone u slovačkoj Fortuna ligi Čataković je postigao pet golova i upisao dvije asistencije.