Nakon odličnog poluvremena Iskra nije mogla do iznenađenja, Izviđač slavio

Lider na tabeli Izviđač pobijedio je na svom terenu Iskru u utakmici 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine (25:21).

Iskra je odigrala odlično prvo poluvrijeme i taktički gotovo bez greške, a na odmor su otišli sa četiri gola prednosti (11:15).

Ipak, bugojanska ekipa, koja je bila oslabljena neigranjem Bostana, Lakovića i golmana Beširevića, doživjela je pad u drugom poluvremenu i nije mogla do iznenađenja. Izviđač je na kraju slavio sa 25:21.

“Čestitke našim momcima na pobjedi, gostima na fer i sportskoj igri. Momčadi Iskre želimo sretan put i povratak svojim domovima”, poručili su iz Izviđača nakon utakmice.

Izviđač je prvi na tabeli sa 25 bodova, jedan više od Sloge i Borca, dok je Iskra na 12 poziciji sa isto toliko bodova.