Mreže miruju u Banjoj Luci: Pavlović odbranio penal Ubiparipu, Ziljkić pogodio prečku

U prvom poluvremenu meča Borac- Tuzla City nema pogodaja, a gosti su propustili priliku da povedu iz jedanaesterca.

Već u 3. minuti Tuzla City je mogla povesti. Dujaković je oborio Crnkića u kaznenom prostoru, a sudija Mulahasnaović je pokazao na bijelu tačku.

Ipak, udarac Ubiparipa odlično je pročitao i zaustavio Pavlović i ostalo je 0:0. Samo dvije minute kasnije na drugoj strani Ćosić je pronašao Ziljića koji iz blizine pogađa prečku.

U 17. minuti Ziljkić je ubacio, a nezgodan udarac Vranješa glavom teškom mukom je zaustavio Muminović. Crnkić je prijetio golu Borca udarcem iz prve, ali preko gola.

Borac je još jednu dobru priliku propustio u finišu prvog dijela – Zakarić se našao na desetak metara od gola, ali je izblokiran u posljednji čas i na odmor se otišlo bez golova.